Get Adobe Flash player

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie pt. „Fundusze Europejskie na szkolenia, staże, własny biznes”

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku
zaprasza na bezpłatne spotkanie pt.
„Fundusze Europejskie na szkolenia, staże, własny biznes”

 

Spotkanie, bezpłatne, odbędzie się 23 lutego 2017r. w Sali Ślubów,  Urzędu Miejskiego w Lipnie, Plac Dekerta 8, w godzinach od 10:00 do 13:00.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego tutaj lub telefonicznie pod numerem 797 304 126.

Wraz z początkiem roku będą ruszały projekty mające na celu wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia. Mogą obejmować wsparcie w wyborze dalszej drogi zawodowej, uzyskanie nowych, poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji, nabycie doświadczenia poprzez staże finansowane z Funduszy Europejskich. Osoby, które umiejętności już mają i widzą swoją przyszłość we własnej firmie, będą miały szansę na wsparcie w założeniu własnego biznesu. Mogą też powstać projekty wsparcia celowane, dla osób przewidzianych do zwolnienia u dotychczasowego pracodawcy albo zwolnionych z pracy w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Są też projekty dla młodych, powracających do pracy rodziców, mające na celu pomoc w zapewnieniu opieki na maluszkami.

Wsparcie to będzie oferowane w ramach projektów realizowanych przez podmioty inne niż powiatowe urzędy pracy. Dlatego ważne jest, żeby wiedzieć gdzie poszukiwać informacji, kiedy i do kogo się zgłosić.

Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe przedstawi zasady wsparcia dla osób zamierzających założyć własną firmę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Udział w finansowanych
z Funduszy Europejskich projektach może być szansą na nowy start.

Więcej informacji oraz program spotkania dostępne są tutaj

23.02.2017 plakat