Get Adobe Flash player

„Czym skorupka za młodu- uczniowie z 13 szkół kształcenia podstawowego Włocławka podnoszą swoje kompetencje”

 

 

 

 

„Czym skorupka za młodu- uczniowie z 13 szkół kształcenia podstawowego Włocławka podnoszą swoje kompetencje”

RPKP. 10.02.02-04-0071/16

Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt poinformować, że projekt pt: „Czym skorupka za młodu-uczniowie z 13 szkół kształcenia podstawowego Włocławka podnoszą swoje kompetencje” dobiegł końca. Z ostatnim tygodniem roku szkolnego 2017/2018 zakończyły się również ostatnie zajęcia projektowe. Uczniowie przez cały okres realizacji projektu, tj. od 01.09.2017 do 30.06.2018 bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach zarówno rozwijających jak i wyrównawczych, nie zważając na to, że czasami trzeba było przyjść na zajęcia również w soboty.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ projekt spełnił oczekiwania uczniów, podniósł ich umiejętności i rozbudził chęć do poznawania nowych nieznanych obszarów edukacyjnych. Szkoły są także zadowolone ponieważ w ramach projektu zostały zakupione/ doposażone pracownie przyrodnicze w nowoczesne sprzęty, które bardzo przypadły do gustu uczniom i którzy o wiele chętniej poznawali tajniki wiedzy przyrodniczej.

Bardzo ważnym aspektem jest fakt, iż projekt zakończył się sukcesem tak jak było to zaplanowane. Osiągnięte zostały wskaźniki, uczniowie nabyli kompetencje kluczowe oraz otrzymali zaświadczenia. Ponadto w projekcie również nauczyciele brali udział w kursach i podnieśli swoje kwalifikacje. Jesteśmy dumni z uczniów i bardzo im gratulujemy, a teraz życzymy im spokojnych wakacji i udanego odpoczynku po całym roku intensywnej pracy ?